O nas

Kompleksowe usługi w zakresie energii odnawialnej

Zielona Energia dla Przyszłości

Optisol Sp. z o.o. prowadzi działalność w segmencie energetyki odnawialnej związanej z naziemnymi elektrowniami fotowoltaicznymi. Projekty rozwijane przez Optisol zlokalizowane są głównie w północnej części kraju, jednak dynamiczny rozwój działalności prowadzi do wkraczania w pozostałe rejony Polski. W portfelu projektów znajdują się zarówno elektrownie o niewielkich mocach, do 1 MW, jak również wielkoskalowe farmy o mocach powyżej 100 MW. Łączna moc projektów w rozwoju to 3,2 GW.

Organizacja składa się z kompletnej grupy specjalistów - managerów oraz inżynierów, wykwalifikowanych w obszarach finansowych, projektowych, środowiskowych oraz elektroenergetycznych, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży energetyki odnawialnej. Ciągłe śledzenie polskich oraz zagranicznych trendów, działanie w oparciu o przygotowaną strategią rozwoju, prowadzi do sukcesywnego powiększania portfela projektów i poszerzania przedmiotu działalności.

25595

Dbałość o Środowisko i Relacje

Przy realizacji celów biznesowych, Optisol kieruje się wartościami takimi jak jakość, efektywność, ochrona i odpowiedzialność. Misją Spółki jest nieustanne doskonalenie się oraz poszukiwanie najkorzystniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań, w sposób zrównoważony, zakładający dbałość o relacje, lokalne uwarunkowania oraz środowisko. Strategia ta pozwala na nawiązywanie trwałych kontaktów z właścicielami gruntów, podwykonawcami oraz organami administracji publicznej, co skutkuje stabilnością działalności oraz systematycznym rozwojem.

Kompleksowe Doświadczenie

Zespół składający się z doświadczonych specjalistów w obszarach finansowych, projektowych, środowiskowych i elektroenergetycznych.

Zrównoważony
Rozwój

Optisol stawia na zrównoważone rozwiązania, dbając o relacje i środowisko w każdym projekcie.

Efektywne
Rozwiązania

Poszukiwanie i wdrażanie najbardziej korzystnych i efektywnych rozwiązań w projektach fotowoltaicznych.

Nasz zespół

Optisol Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów
unnamed (1)

Michał Drywa

COO
17047

Mateusz Tabaczka

CEO